DIN sínes tápegység, 100W, 12V, HDR-100-12N
Kód: 13048
Nincs értékelés Értékelés részletei
Raktáron
AC-DC Ultra vékony DIN sínes tápegység. Bemeneti tartomány 85-264VAC; kimenet 12VDC 7.5A.
Részletes információ
Termék részletes leírása